Perliniai pabarstukai

Perliniai pabarstukai

Perliniai pabarstukai tortams puiki torto dekoracija.


Cukriniai pabarstukai tortams puiki torto dekoracija. Mes Jums pasiūlysime įvairiaspalvių, įvairių dydžių, matinių ir perlinių pabarstukų. Tortų pabarstukai už ypač gerą kaina.

Greitai ir lengvai papuoškite tortą. Apibarstykite pabarstukais visą torto paviršių, papuoškite tik jo šonus ar išdėliokite iš pabarstukų raštus – visais atvejais rezultatas bus efektingas, o laiko užims minimaliai.

Spalvingi sausainiai ir meduoliai. Apliekite juos šokoladu, aptepkite kremu, marmeladu ar bet kuo kitu, prie ko pabarstukai prilips ir apiberkite visą ar dalį sausainio paviršiaus. Spalvingi sausainiai papuoš šventinį stalą, o supakuoti į maišelius ar dėžutes bus puiki dovana kalėdų proga.

Linksmi keksiukai. Dažnai keksiukai puošiami kremo kepurėlėmis, kurioms žavesio taip pat suteikia būtent pabasrtukai tortams. Jei puošia vaikai.

Savaitgalio blynai. Sekmadienio rytą nustebinkite namiškius neįprastais blynais – įmaišykite pabasrtukų į tešlą prieš kepant, o prieš patiekiant, dar jais šiek tiek blynus papuoškite – didžiulės rytinės šypsenos garantuotos! Jei kada lepinatės saldžiais sumuštiniais, juos taip pat galite papuošti  - užberkite blizgučių ar perliukų, parašykite iš jų ‘Labas rytas’

*Kainos nurodytos be PVM