Cukriniai papuošimai

Cukriniai papuošimai

Cukriniai papuošimai puikiai tiks tortų, pyragėlių dekoravimui

Šokoladiniai pabarstukai

Šokoladiniai pabarstukai

Mes siūlome įvairių formų šokoladinius pabarstukus.

Vafliniai papuošimai

Vafliniai papuošimai

Vestuvinis tortas – paskutinis šios nuostabios šventės akordas ir kulminacija!

Šokoladiniai papuošimai

Šokoladiniai papuošimai

Taip pat itin populiarūs šokoladiniai papuošimai.

Pabarstukai tortams

Pabarstukai tortams

Cukriniai pabarstukai tortams puiki torto dekoracija.

Naujiena!

Naujiena!

Siūlome išbandyti atsiradusias naujienas

Torto puošimas, dekoracijos užima daug laiko? Siūlome saldžias idėjas jūsų tortų puošybai. Vafliniai, cukriniai ir kiti tortų papuošimai. Torto papuošimas taps daug paprastesnis kartu su mumis!


Rinkdamiesi šventinį tortą žiūrime ne tik kad jis būtų skanus, šviežias, bet ir gražus – kas jei ne jis, labiausiai papuoš šventę. Tai vienas pagrindinių gimtadienio ir kitų švenčių atributų, tarsi visos šventės kulminacija. Prieš puošiant tortą, dažniausiai jo paviršiui suteikiamas vientisas vaizdas, t.y. padengiamas pasitelkiant įvairius produktus. Tad kuo aprengti ir papuošti tortuką? Mes siūlome saldžias idėjas torto puošybai ir papuošimus Jūsų šventei.


Kepimo įranga


Darbas pradedamas nuo tešlos minkymo, bet prieš tai reikėtu pagalvoti kur mūsų skanėstas keps. Silikoninės formelės – puikus pasirinkimas. Neprisvyla, neprilimpa, visada puikus rezultatas.


Kepimo priedai


Mūsų kepimo įranga pavers Jūsų darbą kur kas lengvesniu, o kepinių priedai - kepiniams suteiks puikų aromatą, nuostabų skonį ir puikią išvaizdą. Turim ir didelį maistinių dažų, pabarstukų asortimentą. Pripažinkime, kad torto puošimas spalvotai atrodo labai dailiai, o pro vaivorykštės spalvomis mirgančius saldainius kartais sunku praeiti - tos spalvos taip vilioja...


Dekoravimo antgaliai


Laikas puošti tortą. Dažniausiais torto puošimo būdas tortą puošti kremu naudojant dekoravimo antgalius, kuriais išspaudžiami įvairiausi raštai. Galime pasiūlyti įvairių kokybiškų antgalių – nuo juostelių ir burbuliukų iki gėlyčių ir eglučių. Tiesa, šiam papuošimui reiktų šiek tiek ir įgūdžių, tačiau tortukai būna įspūdingi.


Glaistas ir tortų papuošimai


Norint gauti stulbinamą rezultatą, tortą paruoškite itin lygiu paviršiumi, kitaip, padengus glaisto sluoksniu, išryškės visi nelygumai.


Dekoravimas pabarstukais


Puošimo pabarstukais galimybės beribės, tad jų pagalba, spalvingam šventiniam stalui galite papuošti daugelį skanumynų, pralinksminti namiškius pagaminę spalvotus pusryčius ar suteikti progą pasireikšti mažiesiems menininkams.